Vodafone: (050) 641-66-91
Лайф: (063) 165-999-2
Киевстар: (067) 165-999-2

В корзине 0 товаров

На сумму 0грн

Міський або гірський. Який велосипед купити?

30/01/2017

 

Популярність велосипедів зростає з кожним роком. Все більше людей роблять вибір на користь здорового способу життя і якщо ви вирішили приєднається до них, але не знаєте який вид велосипеда вибрати, то ця стаття для вас.

Існує багато видів велосипедів, але для людини, яка тільки починає цікавити велокультури, вибір можна скоротити до двох великих груп велосипедів: гірські і міські велосипеди.

Щоб допомогти вам вирішити будь велосипед купити гірський або міський, розглянемо їх основні характеристики.

Гірський велосипед
Гірські велосипеди або маунтінбайки залишаються найпопулярнішим типом велосипедів в Україні. Незважаючи на те, що спочатку вони не створені для міста, більшість українців обирає саме гірський велосипед і як хобі, і як засіб пересування, тому що в українських містах як і раніше нерозвинена вело інфраструктура, не створені вело-доріжки і більшість велосипедистів їздить або по дорогах, де чимало ям, або по тротуарах, де необхідно долати бордюри. Також не кожна людина може дозволити собі мати два велосипеди: Сітібайки і для поїздок за містом, тому вибір найчастіше падає на надійний гірський велосипед, як універсальне рішення.

Гірський велосипеди діляться на види, в залежності від стилю катання: даунхіл, крос-кантрі, фрірайд, дьорт, фристайл.

 

Для людини, яка не займається велоспортом професійно і просто хоче купити велосипед, щоб відчувати себе впевнено, як на лісових стежках, так і в міських парках підійде так званий «прогулянковий» гірський велосипед. У магазині велосипедів, вам допоможуть з вибором оптимального для вас розміру рами, і підберуть байк на ваш бюджет.

Краще звернути свою увагу на якісні велосипеди європейських або американських брендів, на алюмінієвій або карбонової рами, вони легше сталевих за вагою, міцні і надійні, будуть служити вам довгі роки.

Як правило, гірські велосипеди оснащені амортизаційної вилкою, щоб зняти навантаження з рук при їзді. Тип гальм: дискові або V-brake, ви можете вибрати на свій розсуд, моделі з дисковими гідравлічними гальмами коштують дорожче, ніж з механічними гальмами.

Зараз випускають велосипеди з діаметром коліс 26, 27,5 і 29 дюймів.

Гірські велосипеди не укомплектовані крилами, багажниками і кошиками, але якщо ви виберете цей вид велосипеда для міської їзди, всі необхідні аксесуари можна купити разом з велосипедом.

міський велосипед
 Якщо Ви вибираєте велосипед виключно для їзди в місті, на роботу або в парку, то логічніше зупинитися саме на сіті-байці. Міські велосипеди - найпопулярніший вид велосипеда в Європі. Класичні моделі, ретро-стиль або круизер - вибір за вами.

 

Колесо діаметром 28 дюймів, гладкі покришки, кіт