Vodafone: (050) 641-66-91
Лайф: (063) 165-999-2
Киевстар: (067) 165-999-2

В корзине 0 товаров

На сумму 0грн

Як вибрати жіночий велосипед? У чому різниця між жіночими і чоловічими велосипедами?

08/09/2016

Велосипеди для жінок з'явилися в кінці XIX століття. До цього часу велосипед був привілеєм чоловіків. Дизайн велосипедів для жінок був продиктований головним предметом гардероба - спідницею. Закинути ногу на велосипед з класичною рамою в такому одязі було нелегко, і тому для прекрасної половини суспільства були створені так звані «жіночі» рами, в яких верхня труба або відсутня, або розташована паралельно нижньої і встановлений захист ланцюга і захисна сітка, що перешкоджає попаданню спідниці в спиці.

 

З точки зору класичної геометрії велосипеда, подібне рішення носить компромісний характер. Відсутність нормального переднього трикутника значно знижує торсионную жорсткість рами. Звичайно, це не робить велосипед менш придатним для неспішної міської їзди. У наступні роки класична геометрія жіночого велосипеда практично не змінювалася і на ринку як і раніше представлені багато моделей даного типу.

На даний момент майже всі великі виробники випускають окрему жіночу лінійку моделей велосипедів.

У наш час бренди пропонують три основні варіанти жіночого велосипеда:

одна масивна труба
дві паралельні труби
скошений трикутник


Багато жінок вибирають саме жіночий велосипед з таких причин:

 На велосипед з відкритою рамою легше сідати і жінки відчуваю себе впевненіше, коли можуть в будь-який момент легко зістрибнути з велосипеда або торкнутися ногами землі.
На велосипеді з жіночої рамою можна їздити в будь-якому одязі, в тому числі в спідниця, сукнях і не боятися порвати або зачепити їх.
Даний тип рам зручний для літніх людей і людей з обмеженими можливостями.
Сучасні виробники враховують особливі риси жіночої анатомії і проектують велосипеди у відповідності з ними.

Корпус тіла жінки в порівнянні з чоловіком коротше на кілька сантиметрів. Жіночі рами мають більш короткий передній трикутник, тому жінці не доводиться скорочувати довжину велосипеда установкою короткого виносу або перенесенням сідла вперед. Таким чином, менше напруги на поперек і спину.

Жінки мають більш вузькі плечі. Кермо на жіночих велосипедах повинен бути вже, ніж на чоловічих.

Анатомічно у дівчат менший розмір долонь, ніж у чоловіків. Це створює проблему того, що деякі велосипедистки не можуть впевнено схопити гальмівний важіль на кермі. На жіночих велосипедах встановлюють рукоятки з можливістю регулювання кута важеля щодо керма і тонкими грипсами.

Таз жінки і тому на жіночих велосипедах встановлюють анатомічно правильні сідла для жінок. Вони ширше, коротше і забезпечують кращу підтримку кісток тазу.

За рахунок більш високого вмісту жирової тканини і не такого важкого скелета, жінки менше важать, ніж чоловіки. жіночий велос