Vodafone: (050) 641-66-91
Лайф: (063) 165-999-2
Киевстар: (067) 165-999-2

В корзине 0 товаров

На сумму 0грн

Які аксесуари для велосипеда купити?

20/08/2016

Вибравши велосипед, людина задається цілком слушно запитував себе: «Чи потрібні мені якісь аксесуари?»

Як правило, гірські і кросові велосипеди не комплектуються: крилами, кріпленням для фляги, флягою, насосом і багатьма іншими корисними і потрібними аксесуарами для велосипеда. Багато таких дрібниць зроблять поїздки на велосипеді не тільки приємними, а й перш за все безпечними.

Що необхідно мати при собі, якщо ви катаєтеся в межах 8-20 км?
Перш за все на велосипед потрібно встановити задній стоп (стопи є різних видів, конфігурацій і цінових категорій), задній стоп - необхідний аксесуар при їзді на велосипеді. Включивши його під час пересування по проїжджій частині, велосипедист буде привертати увагу будь-якого транспорту, а це вбереже його від нещасних випадків.

 
Багато починаючі велосипедисти керуючись тим, що вони вночі не збираються їздити на велосипеді не встановлюють фару, але це помилка. Катаючись на велосипеді, перешкода і небезпека може бути як ззаду, так і спереду, тому включивши фару в режим миготіння навіть в денний час доби ви привернете увагу як спереду так і збоку. Насос, камера і ремкомплект для камер, бортіровочним лопатки це те що врятує велосипедиста коли колесо спустило.

Куди покласти камеру і ремкомплект для камер, бортіровочним лопатки? Для цих потрібних дрібниць є підсідельні і підрамні сумки.

Шолом - це та річ, яка є обов'язковою, як для початківця, так і для профі велосипедиста, і можна придумати багато причин його не надягати, але береженого Бог береже, і тому шолом - необхідний аксесуар велосипедиста.

ультитул - компактний набір ключів. Мультитул, як і насос, потрібен для будь-якого велосипеда. Практично завжди вам потрібно буде щось піджати або підрегулювати, і зробити це без мультитула нереально. Мультитул займає мало місця, компактний, в ньому нічого не загубиться і, як правило, його функціональності повністю вистачить на первинне обслуговування велосипеда.

Крила (щитки) –

Крила (щитки) - захистять велосипед і велосипедиста від води і бруду при їзді в мокру погоду.

Дзвінок -полезен в ситуаціях коли потрібно залучити чиєсь увагу.

Рукавички насамперед захистять руки від мозолів, що виникають при тривалій їзді і, якщо велосипедист випадково падає з велосипеда, то при падінні як правило виставляє руки, коли одягнені рукавички є ймовірність що вони візьмуть удар на себе

.

Подфляжнік і фляга при їзді на велосипеді і великої втрати рідини в організмі просто необхідні, вони допоможуть своєчасно відновити водний баланс.

Велокомпьютер незамінна річ яка покаже пройдений шлях, швидкість руху, час, і багато різних показників.

Всі ці, на перший погляд, дрібниці істотно полегшать і принесуть комфорт при їзді на велосипеді.