Vodafone: (050) 641-66-91
Лайф: (063) 165-999-2
Киевстар: (067) 165-999-2

В корзине 0 товаров

На сумму 0грн

Велосипед - відмінна ідея для першого побачення

31/07/2017

Якщо вам набридли однотипні сценарії побачення в стилі кіно і кафе, пропонуємо вам провести час цікаво на велосипедній прогулянці разом! І ось чому:


Це безкоштовно !

Нарешті не буде жодних незручних ситуацій хто повинен оплачувати рахунок. І навіть, якщо ви зрозумієте, що "хімії" не виникло, в пам'яті у вас залишиться весела покатушки, а не те, як ви витратили купу грошей в кафе на нецікавого вам людини.

 

Не треба багато говорити!
 
Перше побачення з незнайомою людиною завжди загрожує натягнутим розмовою, страхом перед паузами і незнанням про що взагалі поговорити. Якщо ви поїдете кататися на велосипедах, то вам не потрібно буде сидіти кілька годин до ряду один навпроти одного і намагатися придумати теми для розмови. А коли ви зупинитеся перепочити і випити води під час велопрогулянки, то незручності перших хвилин знайомства вже не буде, тому що вам вже буде комфортно один з одним.


У вас буде спільна справа!

Побачення на велосипедах допомагає прибрати бар'єр, який існує між людьми на першому побаченні. У вас вже є щось спільне! Ви можете обговорити вид, який відкривається перед вашими очима під час прогулянки або білку, перебігти дорогу! Активне обертання педалей піднімає рівень ендорфіну і позитивно позначається на настрої і апетиті, тепер вам не доведеться понуро колупатися в салаті, ви із задоволенням з'їсте по хот-догу, коли зупиніться на піт-стоп.

 

Ви не обмежені ніякими правилами!
 
Коли ви йдете на класичне перше побачення в кіно, ви змушені сидіти весь фільм, навіть якщо він нудний ... або нудний чоловік. Або навпаки, якщо вам дуже цікаво один з одним, але ви обмежені в часі і як тільки фільм доглянутий і кава допит, приходить прощатися. На велосипеді ж ви можете самі вирішити по ходу справи, чи буде це коротка велопрогулянка або ціла пригода на весь день!

 
Ви можете краще пізнати один одного.
 
У неформальній обстановці людина розкривається швидше. Ви можете обговорити хобі, спорт, подивитися як людина поводиться в ситуації, не обмеженої правилами першого побачення. Ви можете дізнатися чи живе в ньому той "дитина", якого багато втрачають з віком і стають занадто важливими і нудними.

 
Ну, а якщо ваша пасія відмовляється від такої ідеї першого побачення і каже, що взагалі не любить велосипеди ... то і навіщо вам така людина, яка нічого не розуміє в цьому житті? :)

 

А якщо людина розділить ваші інтереси і любов до велосипедів, то хто знає, можливо, це перше побачення стане початком вашої історії!